USB Bellek

 

USB Bellek

USB Bellek (Flash Disk)

Flash diskler, sunduğu taşıma ve kullanım kolaylıkları sebebiyle en çok kullanılan kişisel depolama aygıtlarıdır. Bu kadar çok kullanılması elbette flash diskler için veri kurtarma hizmetini kaçınılmaz kılıyor. Evde, ofiste, oturup bir çay içtiğimiz kafelerde kısacası her yerde yanımızdan ayırmadığımız flash disklerimiz için bu kadar yoğun kullanım söz konusu iken veri kurtarma çalışmalarının yapılması çokça rastlanır hale geliyor.

USB Belleklere yönelik veri kurtarma taleplerinin başında virüs vakaları yer almaktadır. Çünkü flash diskler depolama aygıtları arasında virüs bulaşma riski en yüksek olan aygıtlardır. Virüs dışında yine fiziksel hasarlar, sıvı teması nedeniyle oluşan arızalar gibi sorunlar da flash disk sahiplerini veri kurtarma hizmetlerinden yararlanmak zorunda bırakabiliyor. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda profesyonel yardım alınmadığı zaman ne yazık ki flash disk bir daha kurtarılamayacak duruma gelebiliyor ya da veri kurtarma sürecini çok daha zor bir hale getirebiliyor. Bu nedenle veri kurtarma işlemlerinin yapılması işini profesyonel bir ekibe ve ekipmana bırakmak her zaman doğru seçenek olarak kullanıcının karşısına çıkıyor.

BilgiKoru marka/model ya da kapasite gibi detayları gözetmeden sorunsuz ve neredeyse kusursuz bir veri kurtarma hizmeti sunmaktadır.

Veri Kurtarma Talep Formu

Lütfen Veri Kurtarma Talep Formunda yer alan tüm hususları eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanızı, daha sonrasında formu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimize onaylı bir şekilde göndermenizi önemle rica ederiz. Onaylanmayan ve imza bulunmayan talepler dikkate alınmamaktadır. Online başvuru yapmanız durumunda herhangi bir içerik ve mail göndermenize gerek yoktur. KVKK Aydınlatma metni için tıklayınız.

Ücretlendirme

  • Cihazınızın arızalanması veya silinen verilerinizin kurtarılmasına yönelik yapılan işlemlerde analiz ücreti alınmamaktadır.
  • Acil veya yerinde işlem talep edilen hizmetlerin analiz ücreti 60$ + kdvdir. 
  • Bu bedel acil veya yerinde işlem yapılması durumunda peşin ödeme esasına göre belirlenmiş olup hizmetin başlangıcında tahsil edilecektir. Tahsilat yapılmadan analiz işlemlere başlanmayacaktır.
  • Analiz bedelinin ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Analiz sonucunda yapılan işlemlere bağlı olarak kurtardığımız veriler için ayrıca sizlere fiyat teklifi sunulacaktır.
  • Müdahaleli, işlem görmüş, fiziksel arızalı ve çalışmayan diskler için ayrıca ek bir fiyat teklifi sunulacaktır.
  • Detaylı bilgi için lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. email atabilirsiniz.