Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası

DVR, CCTV, NVR, Veri Kurtarma

Şirketler, Kamu kurumları, eğitim merkezleri, okullar, üniversiteler, apartman ve siteler için güvenlik kamerası kullanmak, bir zorunluluk haline gelirken, kimi zaman güvenlik amaçlı kimi zaman ise takip amaçlı kullanılmaktadır. Evlerimiz, işyerlerimiz, okullarımız ve daha pek çok gerek yer kamusal ve özel alanların güvenliğini sağlamak için kameralar büyük bir önem arz etmektedir. Belirli bir alanı 7 gün 24 saat gözlemlemeyi sağlayan kamera sistemleri, güvenlik sorunları karşısında kurtarıcı rol oynamaktadır. Kameralar aracılığı ile kayıt altına alınan veriler, CCTV, DVR gibi teknolojiler ile birçok kullanım alanında fayda da sağlamaktadır. Kamera kayıtlarına uzun süreli ihtiyacımız olsa da kayıt verileri bazen yanlışlıkla bazen ise süresi dolduğu için silinebilir. Bu durumun yanı sıra verileri kendi isteğimizle silip sonrasında pişman olabiliriz. Böyle durumlarda verilerin silinmesi büyük bir sorun doğurabilir. Öte yandan, bu verileri geri getirme fırsatınız bulunmaktadır.

Ayrıca Güvenlik kamerası cihazları içeriğinde yer alan hard diskler ve depolama alanları genellikle uzun ömürlü olsa da, zamanla bağlı bulundukları ortam, kullanım ömrü, dış etkenler, sıcaklık, nem, sarsıntı ve diğer sebepler nedeniyle arızalanmaları mümkün bulunmaktadır. DVR, CCTV, NVR gibi güvenlik kamera cihazları sürekli kayıt almaları nedeniyle disk ömrünüde azaltmaktadır. Ayrıca bazı güvenlik kameraların kamera sayısının fazla olması nedeniyle büyük kapasiteli disklere ihtiyaç duymakta ve cihazın özelliklerine göre RAID yapısıda oluşturmaktadır. 

Birçok güvenlik kamera cihazlarının kendisine has oluşturdukları dosyalama sistemleri ve codec yapıları bulunmaktadır. Bu nedenle Güvenlik kamera sistemlerinin veri kurtarma aşamaları farklıdır. Güvenlik kamera sistemlerinizde meydana gelecek arıza, verilerin kasıtlı bir şekilde silinmesi, cihaz tarafından silinmesi, yangın, su baskını, elektrik kesintisi, dosya yapısının değişmesi, raid sisteminin çökmesi ve diğer unsurlar sebebiyle gereken tüm işlemleri son derece titiz ve profesyonel bir çalışma ile yürüterek sizlere kamera kayıt cihazında bulunan verileri eksiksiz şekilde iade ediyoruz.

Veri Kurtarma Talep Formu

Lütfen Veri Kurtarma Talep Formunda yer alan tüm hususları eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurmanızı, daha sonrasında formu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimize onaylı bir şekilde göndermenizi önemle rica ederiz. Onaylanmayan ve imza bulunmayan talepler dikkate alınmamaktadır. Online başvuru yapmanız durumunda herhangi bir içerik ve mail göndermenize gerek yoktur. KVKK Aydınlatma metni için tıklayınız.

Ücretlendirme

  • Yukarıda belirtilen hizmetlerin analiz ücreti 60$ + kdvdir. 
  • Bu bedel peşin ödeme esasına göre belirlenmiş olup hizmetin başlangıcında tahsil edilecektir. Tahsilat yapılmadan analiz işlemlere başlanmayacaktır.
  • Analiz bedelinin ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Analiz sonucunda yapılan işlemlere bağlı olarak kurtardığımız veriler için ayrıca sizlere fiyat teklifi sunulacaktır.
  • Müdahaleli, işlem görmüş, fiziksel arızalı ve çalışmayan cihazlar için ayrıca ek bir fiyat teklifi sunulacaktır.
  • Detaylı bilgi için lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. email atabilirsiniz.